facebook instagram youtube

Informator miejski Zakopane.pl

Z wielką przyjemnością informujemy o powstaniu nowego miesięcznika Zakopane.pl. Pierwszy, majowy numer miejskiego informatora jest juz dostępny w punktach IT. Jest on zaproszeniem do aktywnego i ciekawego spędzania czasu pod Tatrami, zarówno przez mieszkańców Zakopanego, jak i licznie przybywających pod Tatry turystów.

Mamy nadzieję, że od teraz co miesiąc będzie on inspirował, by zobaczyć, usłyszeć i zwiedzić w Zakopanem coś zupełnie nowego. Będzie również najlepszą podpowiedzią jak spędzić czas ciekawie i niebanalnie, gdzie można obejrzeć nowe wystawy, na co pójść do teatru lub kina oraz gdzie kupić autentyczne podhalańskie ręcznie robione pamiątki. Nie zabraknie w nim również praktycznych informacji oraz pomysłów na nowe malownicze trasy, wiodące nieprzetartymi szlakami. Będzie także zachętą, aby znów do nas wrócić, bo odkrywanie Zakopanego nigdy nie ma końca. To niezwykłe miasto jest piękne o każdej porze roku i to właśnie pokażemy na łamach Zakopane.pl.

W Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie, a dowodem na to jest bogaty ZAKOPLANER, czyli kalendarz wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz edukacyjnych. Każdy miesiąc przyniesie zarówno znane i lubiane cykliczne wydarzenia, jak również wiele zaskakujących nowości. Z naszą mapką pewnie traficie w każdy zakątek Zakopanego, a z naszymi użytecznymi informacjami nic Was nie zaskoczy.

Miesięcznik Zakopane.pl będzie dostępny bezpłatnie w punktach informacji turystycznej, muzeach, Urzędzie Miasta Zakopane, bibliotekach, galeriach, kinach, hotelach, kawiarniach, restauracjach i w wielu innych miejscach – czyli wszędzie tam, gdzie są jego czytelnicy.

Będzie go także można pobrać w wersji elektronicznej.

To czasopismo o Zakopanem, tworzone przez Zakopane, dla wszystkich, którzy kochają Zakopane - zapraszamy więc do lektury!


Informator miejski Zakopane.pl.pdf

W trosce o jak najwyższą jakość i przydatność materiałów zawartych w Zakopane.pl, zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która w przyszłości pozwoli nam uzupełnić miesięcznik o informacje szczególnie istotne dla Państwa.

NAGRODY
REKLAMA